Rys Apartmány – Liptov

Popis

Popis

Komfortné ubytovanie v srdci Liptova!

Rys Apartmány – Liptov sú situované v nádhernej prírode Demänovskej doliny, v príjemnej pokojnej časti obce Ploštín, nachádzajúcej sa v blízkosti Liptovského Mikuláša ako aj najznámejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná.

Výborná poloha apartmánov uprostred nádhernej prírody Nízkych Tatier a zároveň v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova je celoročne zárukou vynikajúcej dovolenky plnej aktívneho oddychu ale aj výnimočného relaxu. Okrem skvelej lyžovačky v blízkom špičkovom lyžiarskom komplexe Jasná – Chopok si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež relaxáciou vo vitálnom svete a v bazénoch vodného sveta Tatralandia, oddychom v areáli termálneho kúpaliska Liptovský Ján alebo návštevou blízkych očarujúcich demänovských jaskýň. Na svoje si prídu aj milovníci vodných športov na blízkej Liptovskej Mare či priaznivci adrenalínových aktivít, ktorí môžu v okolí vyskúšať paragliding, rafting, aquazorbing alebo lietanie v aerodynamickom tuneli.

Rys Apartmány – Liptov predstavujú štýlový prázdninový dom, ktorý ponúka počas celého roka komfortné ubytovanie so zameraním na rodiny s deťmi, skupiny priateľov a známych, či mladých. K dispozícii sú Vám tu tri krásne a v originálnom štýle zariadené apartmány, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou pre 24 osôb. Pripravené tu máme pre Vás tieto 3 apartmány:

– dvojpodlažný Apartmán Liptov XL s kapacitou pre 10 osôb, tvorený jednou 3-lôžkovou spálňou a jednou väčšou 5-lôžkovou spálňou s balkónom. Využívať tu môžete rovnako priestrannú obývaciu miestnosť s krbom, televízorom, pohodlným gaučovým posedením a rozkladacou posteľou pre 2 osoby, z ktorej je zároveň zaistený východ na terasu s vonkajším posedením. Obývacia miestnosť je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou s jedálenským posedením pre 10 osôb. Pre zaistenie komfortu hostí je apartmán dovybavený jednou kúpeľňou s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou (umiestnenou na poschodí pri spálňach), ako aj druhou samostatnou toaletou na prízemí.

– dvojpodlažný Apartmán Kriván XL s kapacitou pre 10 osôb, ktorý je zložený z jednej 3-lôžkovej spálne s možnosťou jednej prístelky a jednej väčšej 5-lôžkovej spálne s balkónom. Ani tu nechýba veľká obývacia miestnosť s televízorom, pohodlným gaučovým posedením a rozkladacou posteľou pre 2 osoby, ktorá je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou. Rodinky s deťmi tu ocenia veľmi pekný detský kútik s množstvom hračiek. Samozrejmosťou apartmánu je rovnako kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou, nachádzajúca sa na poschodí pri spálňach, ako aj druhá samostatná toaleta na prízemí.

– rodinný Apartmán Chopok L s kapacitou pre 4 osoby, ktorého súčasťou je obývacia miestnosť s televízorom a plne vybavenou kuchynkou s jedálenským posedením, slúžiaca hosťom zároveň aj ako spálňová časť s manželskou posteľou a poschodovou posteľou pre ďalšie 2 osoby. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Keďže všetky 3 apartmány sú vnútorne priechodné, ubytovanie v nich je výbornou voľbou nie len pre menšie skupiny návštevníkov, ktoré si môžu u nás zarezervovať samostatne iba jednotlivé apartmány, ale aj pre početné skupiny hostí, ktoré si pre seba prenajmú celý prázdninový dom.

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku priamo v uzavretom areáli Rys Apartmánov – Liptov, kde nechýba ani altánok s vonkajším posedením a možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu.

Doprajte si výnimočnú dovolenku v netradične zariadených Rys Apartmánoch – Liptov, ktoré nie len že ponúkajú pohodlné ubytovanie a skvelé zázemie, ale svojou výhodnou polohou v centre Liptova sú výbornou voľbou pre všetkých milovníkov aktívneho oddychu. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi

Potraviny: 10 m Reštaurácia: 2000 m Zastávka autobusu: 50 m Vlaková stanica: 3000 m

Maximálna kapacita: 24 osôb

 

Liptov


Ceny ubytovateľa sú bez navyšovania externým sprostredkovateľom. Pre rezerváciu kontaktuj priamo majiteľa.

Leo Riess +420 731 156 681, +421917070839

Spomeň kde si našiel číslo 🙂

—————————————-

Cenník ubytovania

Zľavy
– Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko 100 %
Doplatky na mieste
Rekreačný poplatok 1 € osoba / deň
Vratná kaucia 100 € pobyt

Kontakt

Kontakt

Lokalita

Rys Apartmány – Liptov
Zadať smer

Kontakt

Rys Apartmány – Liptov
  • By admin2
  • Email: patrik.masaryk@centrum.sk

Events

Rys Apartmány – Liptov
No Podujatia Found

Ratings

Rys Apartmány – Liptov

Hodnotenie

0

0 Total
Hodnotenia sú vyplnené bývalými hosťami alebo turistami tohto objektu. Pre hodnotenie musíte byť prihlásený! Ďakujeme.
Služby
0.0%
Prostredie
0.0%
Kvalita
0.0%
Celkový dojem
0.0%