Chata Pohoda, Pribylina

Popis

Popis
Chata v pokojnom prostredí Liptova!

Chata Pohoda je situovaná vo vzdialenosti 10 km od mesta Liptovský Hrádok. Nachádza sa v tichom prostredí slovenskej obce Pribylina, ktorá sa pýši vlastným Múzeom liptovskej dediny, v ktorom môžu návštevníci obdivovať pamiatky dnes už neexistujúcej zatopenej obce pod priehradou Liptovská Mara. Ak máte záujem o cykloturistiku a o spoznanie tatranských obcí zo sedla bicykla, využite viaceré cyklochodníky, ktoré Vás dovedú napríklad aj na Štrbské Pleso. Nadšenci turistiky si prídu na svoje pri zdolávaní tatranských vrchov Kriváň, Rysy či Bystrá. Adrenalínu chtiví nadšenci zas môžu absolvovať splav po rieke Belá. Vodný relax a viaceré zaujímavé atrakcie na návštevníkov čakajú vo wellness, situovanom v neďalekom hoteli Permon, v známom aquaparku Tatralandia alebo termálnom kúpalisku s geotermálnou vodou GINO Paradise Bešeňová.

Chata Pohoda ponúka príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 10 až 11 osôb. K dispozícii sú tu pre Vás 4 útulné spálne, dve 2-lôžkové izby (jedna s možnosťou využitia jednej prístelky) a dve 3-lôžkové izby. Svoje obľúbené pokrmy si môžete pripraviť v kuchyni, v ktorej sa nachádza plynový sporák, plynová rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, chladnička a mikrovlnná rúra. Súčasťou plne vybavenej kuchyne je zároveň menšia spoločenská časť s posedením, kde si môžete užiť príjemné chvíle pri rozhorúčených kachliach, počúvaní rádia, pozeraní káblovej televízie alebo pri hraní spoločenských hier. V chate sa nachádzajú dve samostatné toalety a kúpeľňa s vaňou.

Vychutnať pokojnú atmosféru v kruhu Vašej rodiny a priateľov Vám umožňuje vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania. Pri objekte sa nachádza záhrada, ktorú ocenia najmä rodiny s deťmi. Chata Pohoda je situovaná na samostatnom oplotenom pozemku s možnosťou parkovania priamo pri objekte. K dispozícii sú Vám tu 3 parkovacie miesta. Príďte si k nám oddýchnuť, srdečne Vás pozývame!

 

Potraviny: 200 m Reštaurácia: 200 m Zastávka autobusu: 100 m Vlaková stanica: 10000 m

Maximálna kapacita: 11 osôb

 

Liptov

Ceny ubytovateľa sú bez navyšovania externým sprostredkovateľom. Pre rezerváciu kontaktuj priamo majiteľa.

Jana Ševčovičová 421 907 403 662, +421 524 490 192

Spomeň kde si našiel číslo 🙂

—————————————-

Cenník ubytovania

Zľavy
Zľava pre deti- Zľava pre deti od 0 do 1.99 rokov – bez nároku na lôžko 100 %
Doplatky na mieste
Vratná kaucia 50 € pobyt

Kontakt

Kontakt

Lokalita

Chata Pohoda, Pribylina
Zadať smer

Kontakt

Chata Pohoda, Pribylina
  • By admin2
  • Email: patrik.masaryk@centrum.sk

Events

Chata Pohoda, Pribylina
No Podujatia Found

Ratings

Chata Pohoda, Pribylina

Hodnotenie

0

0 Total
Hodnotenia sú vyplnené bývalými hosťami alebo turistami tohto objektu. Pre hodnotenie musíte byť prihlásený! Ďakujeme.
Služby
0.0%
Prostredie
0.0%
Kvalita
0.0%
Celkový dojem
0.0%