Chata Horalka, Demänovská Dolina

Popis

Popis
 Chata priamo pri zjazdovke Jasná – Lúčky

Chatu Horalka nájdete v prekrásnom prostredí Liptova, uprostred očarujúcej prírody Demänovskej doliny priamo pri zjazdovke vynikajúceho lyžiarskeho strediska Jasná – Lúčky. V zimnom období si tak u nás môžete vychutnávať prvotriednu lyžovačku na výborne upravených svahoch lyžiarskeho strediska, na ktoré môžete vyraziť v lyžiach už priamo z chaty. V letnom období predstavuje chata výborný východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a horských túr nádhernou okolitou prírodou Nízkych Tatier ako aj pre návštevu všetkých známych atrakcií Liptova.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo a moderne zariadenej novopostavenej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 14 osôb. Chata je vďaka svojmu výbornému vnútornému dispozičnému riešeniu vhodná pre ubytovanie nie len väčších skupín návštevníkov ale aj pre ubytovanie jednotlivých párov a rodín s deťmi.

Prízemie chaty je tvorené priestrannou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitným príjmom a spoločenskými hrami ako aj priestorom na odkladanie lyží, samostatnou toaletou a plne vybavenou kuchyňou vhodnou na plnohodnotnú prípravu vlastných domácich jedál. Okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadmi je Vám v kuchyni k dispozícii elektrický sporák s rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a umývačka riadu.

Prvé a druhé poschodie chaty je zložené vždy z jednej dvojlôžkovej spálne s televízorom a jednej rodinnej dvojizbovej izby s televízorom, ktorá je tvorená jednou dvojlôžkovou a jednou trojlôžkovou izbou. Súčasťou všetkých izieb je vlastná kúpeľňa s toaletou a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pre zabezpečenie maximálneho pohodlia hostí sú obe poschodia chaty navyše vybavené ešte minikuchynkou s kuchynským kútom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

 

Potraviny: 200 m  Reštaurácia: 200 m  Zastávka autobusu: 100 m  Vlaková stanica: 13000 m

Maximálna kapacita: 12 osôb

Web: www.bajana.sk

 

Jasná Nízke Tatry

Vychutnajte si svetovú lyžovačku plnú neopakovateľných zážitkov.

Ceny ubytovateľa sú bez navyšovania externým sprostredkovateľom. Pre rezerváciu kontaktuj priamo majiteľa.

Peter Paľovčík +421 903 587 864, +421 903 717864

Spomeň kde si našiel číslo 🙂

………………………………………..

Cenník ubytovania

ZĽAVY
– Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko 100 %
– Deti do 12 rokov 20 %
DOPLATKY NA MIESTE
Rekreačný poplatok 1 € osoba / deň
Vratná kaucia 100 € pobyt

Kontakt

Kontakt

Lokalita

Chata Horalka, Demänovská Dolina
Zadať smer

Kontakt

Chata Horalka, Demänovská Dolina
  • By admin2
  • Email: patrik.masaryk@centrum.sk

Events

Chata Horalka, Demänovská Dolina
No Podujatia Found

Ratings

Chata Horalka, Demänovská Dolina

Hodnotenie

0

0 Total
Hodnotenia sú vyplnené bývalými hosťami alebo turistami tohto objektu. Pre hodnotenie musíte byť prihlásený! Ďakujeme.
Služby
0.0%
Prostredie
0.0%
Kvalita
0.0%
Celkový dojem
0.0%