Chata Boca, Nižná Boca

Popis

Popis
Najlepší pomer kvality a ceny!

Chata Boca je situovaná v príjemnej chatovej oblasti obce Nižná Boca. Naša chata je ideálnym miestom pre všetkých hostí, ktorí túžia po oddychu v srdci hôr.

História Nižnej Boce siaha až do roku 1285. Nádherné drevenice a banícke domy sú umiestnené v tichej doline pod Rovnou hoľou, v Národnom parku Nízke Tatry. Obec sa nachádza ďaleko od hluku mesta a každému návštevníkovi umožňuje oku lahodiaci pohľad na rozľahlé okolité lesy a nádhernú panorámu Nízkych Tatier. Na turistiku, ktorú Vám ponúka okolie obce, nikdy nezabudnete. Na svoje si prídu aj cyklisti a milovníci prírody. V okresnom meste Liptovský Mikuláš si pôjdete zaplávať do Aquaparku Tatralandia, zahrať si bowling, tenis či hokej. V zime navštívite blízke lyžiarske stredisko Ski centrum Bačova Roveň, STIV Čertovica alebo Ski centrum Čertovica.

Svoju dovolenku si príďte vychutnať do našej Chaty Boca s celoročnou prevádzkou. V chate ubytujeme menšiu i väčšiu skupinku hostí do kapacity 6 lôžok.

Prízemie chaty Vám poslúži ako denná časť, kde si v spoločenskej miestnosti s krbom posedíte na pohodlnom gaučovom posedení. Nachádza sa tu tiež televízor so satelitným príjmom a CD/MP3 prehrávač. Na prízemí je umiestnená aj kompletne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom s plynovou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou je taktiež situovaná na prízemí.

Poschodie tvorí 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a loggiou, 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a televízorom so satelitným príjmom a DVD prehrávačom. Pred chatou je Vám k dispozícii záhradné posedenie, ohnisko, prenosný gril a kotlík na prípravu chutného guláša alebo kapustnice. Prístup k chate je zabezpečený novou asfaltovou cestou, pričom v zime Vám odporúčame použiť snehové reťaze. Parkovanie pre 4 automobily je situované priamo vedľa chaty.

Chata Boca je tou správnou voľbou pre všetkých návštevníkov hľadajúcich maximálne súkromie a tiež pre rodinky s deťmi. Urobíme všetko preto, aby ste sa tu cítili ako doma. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty

Potraviny: 1000 m Reštaurácia: 1000 m Zastávka autobusu: 1000 m Vlaková stanica: 15000 m

Maximálna kapacita: 6 osôb

 

Užite si zimnú dovolenku v chate Boca!

V tesnej blízkosti Ski centrum Bačova Roveň, STIV Čertovica alebo Ski centrum Čertovica.

 

Liptov

Ceny ubytovateľa sú bez navyšovania externým sprostredkovateľom. Pre rezerváciu kontaktuj priamo majiteľa.

Michal Bodík +421 944 600 379

Spomeň kde si našiel číslo 🙂

––––––––––––––––––––––

 

Cenník ubytovania

Doplatky na mieste
Vratná kaucia 100 € pobyt
Domáce zviera 10 € pobyt

Kontakt

Kontakt

Lokalita

Chata Boca, Nižná Boca
Zadať smer

Kontakt

Chata Boca, Nižná Boca
  • By admin2
  • Email: patrik.masaryk@centrum.sk

Events

Chata Boca, Nižná Boca
No Podujatia Found

Ratings

Chata Boca, Nižná Boca

Hodnotenie

0

0 Total
Hodnotenia sú vyplnené bývalými hosťami alebo turistami tohto objektu. Pre hodnotenie musíte byť prihlásený! Ďakujeme.
Služby
0.0%
Prostredie
0.0%
Kvalita
0.0%
Celkový dojem
0.0%