Aquapark AquaCity

Popis

Popis

AquaCity Poprad je moderným ekologickým turistickým strediskom, ktoré je energeticky doslova sebestačné. Vďaka využívaniu geotermálnej vody a slnečnej energie sa denne zabráni tomu, aby sa tony oxidu uhličitého uvoľnili do atmosféry. AquaCity sa darí znižovať náklady na energie a získané úspory vracia späť zákazníkom v podobe cenovo dostupného ekologického luxusu.
V rokoch 2007 a 2008 odborníci zo 190 krajín udelili svetové ocenenie pre AquaCity Poprad, ktoré sa ako prvé stalo víťazom v medzinárodnej súťaži World Travel Awards v kategórii “Worlds Leading Green Resort” – Najlepšie ekologické stredisko na svete.

Návštevníci strediska si môžu vychutnať dokonalý relax v celkovo 13 bazénoch s teplotou vody 30 až 38 °C a množstvom vodných atrakcií. Súčasťou AquaCity sú dva komfortné hotely Mountain View**** a Seasons***, ktoré umožňujú bezprostredný dostup do všetkých zón. V blízkosti AquaCity je nové Národné tréningové centrum SFZ s moderným hotelom AquaCity Riverside***.

Okrem termálneho akvaparku ponúka stredisko wellness služby aprocedúry vo vlastnom Vitálnom svete, procedúry pre krásu a zdravý životný štýl, tradičné aj thajské masáže a modernú liečebnú metódu pri veľmi nízkej teplote – kryoterapiu, ktorá doslova za pár minút dokonale aktivuje a vybudí každú bunku v tele človeka. Každý večer naopak AquaCity ožíva unikátnou bazénovou laserovou show, ktorá je jedinečná v rámci celej strednej Európy.

Kongresové priestory AquaCity Poprad predstavujú prvotriedne miesto pod Tatrami na usporadúvanie rôznych konferencií, rokovaní, výstav, galavečerov a iných firemných akcií až pre 350 osôb. Moderné vybavenie a profesionálny tím zabezpečuje podujatia doslova na kľúč. Ako netradičnú kulisu pre usporiadanie akcie je možné využiť aj kryté bazény AquaCity.

Otváracie hodiny
Pondelok: 11:00 – 22:00
Utorok – nedeľa: 8:00 – 22:00
Kompletné otváracie hodiny poskytne prevádzkovateľ

Cenník
Kompletný cenník poskytne prevádzkovateľ
www.aquacity.sk/aquapark-cenniky/

Kontakt

Kontakt
 • Adresa
  Aquacity Poprad Športová 1397/1 058 01 Poprad
 • Telefón
 • E-mail
 • Internetová stránka
 • Kategórie
  Termálne kúpaliska a aquaparky, ZÁBAVA
 • Lokalita
  Poprad, Prešovský kraj
 • Tags
  Aquapark AquaCity, kúpanie, tobogány, zábava

Lokalita

Aquapark AquaCity
Zadať smer

Kontakt

Aquapark AquaCity
 • By City Life
 • Email: jhfds@shattler.eu

Events

Aquapark AquaCity
No Podujatia Found

Ratings

Aquapark AquaCity

Hodnotenie

4.0

2 Total
Hodnotenia sú vyplnené bývalými hosťami alebo turistami tohto objektu. Pre hodnotenie musíte byť prihlásený! Ďakujeme.
Služby
80.0%
Prostredie
80.0%
Kvalita
80.0%
Celkový dojem
80.0%