Apollo Hotel

Popis

Popis

Apollo Hotel sa nachádza na útulnom námestí so známou fontánou Milencov. Komfortné a príjemné ubytovanie nájdete v rôznych typoch izieb podľa vašich preferencií. Hotel disponuje niekoľkými druhmi izieb, ktoré sú zaradené v dvoch kategóriách, Komfort a Deluxe. V Komfort kategórii si môžete vybrať  dvojlôžkové a trojlôžkové. Deluxe kategória ponúka dvojlôžkové izby a apartmány.

Hosť s rezerváciou cez hotelovú stránku má k dispozícii vstup do Fitness centra, Soľnej jaskyne a Fínskej sauny, na izbe minerálnu vodu, kávu a čaj zdarma, wifi v priestore celého hotela a 10% zľavu v hotelovej reštaurácii s vychýrenou kuchyňou.

 

Reštaurácia Sv. Huberta

Reštaurácia Sv. Huberta získala viaceré ocenenia a je známa najmä jedlami zo zveriny a vynikajúcou medzinárodnou kuchyňou. Príjemné postredie dopĺňa krásny výhľad na námestie so známou fontánou Milencov. Priestor ponúka aj posedenie v lóžach, ktoré Vám zabezpečia dostatok súkromia.

 

Konferencie a Eventy

Apollo Hotel má dlhoročné skúsenosti s  úspešným organizovaním firemných a súkromných akcií rôzneho druhu. Prepojením konferenčného centra, súkromných salónikov a reštaurácie Sv. Huberta je možné získať kapacitu až 350 hostí. Zo súkromných akcií pravidelne zabezpečujeme oslavy jubileí, krstín, svadby, promócie,  stretávky. Či už máte záujem  organizovať  konferenciu, školenie,  svadbu alebo chcete osláviť  významnú udalosť v kruhu svojich blízkych, radi pre Vás pripravíme naše priestory.

 

Wellness

 

Pre rezerváciu a informácie o cene klikni na: cenník

Apollo Hotel na Facebooku TU

Kontakt

Kontakt

Lokalita

Apollo Hotel
Zadať smer

Kontakt

Apollo Hotel
  • By admin2
  • Email: patrik.masaryk@centrum.sk

Events

Apollo Hotel
No Podujatia Found

Ratings

Apollo Hotel

Hodnotenie

0

0 Total
Hodnotenia sú vyplnené bývalými hosťami alebo turistami tohto objektu. Pre hodnotenie musíte byť prihlásený! Ďakujeme.
Služby
0.0%
Prostredie
0.0%
Kvalita
0.0%
Celkový dojem
0.0%